Jak napisać, przepisać i obronić pracę dyplomową - licencjacką czy też magisterską?
Praktyczny poradnik studenta

10 powodów dlaczego warto

Oto przed Tobą 10 ważnych powodów, dla których warto nabyć e-booka Jak napisać, przepisać i z sukcesem obronić pracę dyplomową lub magisterską? :

 1. Jedyna w swoim rodzaju wiedza przekazana z nastawieniem na laików

  W nieniejszym e-booku treść napisana jest prostym i zrozumiałym językiem. Nie trzeba "siedzieć" w temacie, żeby dokładnie zrozumieć co jest tam napisane czy co autor miał na myśli. Ebook pisany jest z myślą o aktywnych studentach, jak i tych dla których nauka nie koniecznie jest na pierwszym planie.

 2. Masa pozytywnych opinii

  Opinie, jakie zostały wystawione tej publikacji były jak najbardziej pozytywne. Możesz się o tym przekonać przechodząc do działu opinie czytelników

 3. Jasno opisane wskazówki

  W książce zawarto jasno opisane wskazówki odnośnie pisania prac dyplomowych, licencjackich czy magisterskich. Student, który ją przeczyta będzie dokładnie wiedział, co ma robić.

 4. Wiedza dostosowana do współczesnych realiów

  Nie przeczytasz jak kiedyś pisało się prace - dostaniesz jedynie aktualną instrukcję! Oprócz wskazówek merytorycznych, znajdziesz wskazówki nt. tego jak estetycznie powinna wyglądać praca, jak ją przepisać na komputer itp...

 5. Autorka wie o czym pisze

  Publikacja powstała na bazie wieloletnich kontaktów z przyszłymi licencjatami i magistrami, którym autorka przepisywała prace.

 6. Zawiera różne przykłady

  W ebooku zawarto przykłady tytułów różnych prac wraz z spisami rozdziałów oraz uwagami. Dzięki temu będziesz miał(a) punkt odniesienia w pisaniu własnej pracy.

 7. Publikacja lepsza niż promotor?

  Niestety nie każdy student ma tyle szczęścia, żeby otrzymać konkretne wskazówki od promotora (niektórzy na prawdę rzadko go widzą). Z opinii studentów wynika, że ta książka wręcz zastąpiła im promotora.

 8. Wiedza dobra na przyszłość

  Jak zapewne świetnie wiesz, na licencjacie/dyplomie studiowanie się nie kończy! Dzięki tej książce nie tylko napiszesz pracę licencjacką, ale również magisterską. Da Ci ona także fundamenty do pisania kolejnych prac.

 9. Przyjazny format

  Książkę można nabyć w formacie elektoronicznym i w wersji drukowanej. Dzięki wersji elektronicznej łatwo i szybko odnajdziesz interesujące Cię fragmenty, natomiast spis treści jest interaktywny (klikasz i jesteś w wybranym rozdziale).

 10. Maksymalnie ekspresowa wysyłka!

  Kupując wersję elektroniczną możesz liczyć na błyskawiczną wysyłkę w przeciągu kilku minut! Nawet, jeśli zamówisz wersję drukowaną otrzymasz wersję elektroniczną w prezencie, dzieki czemu wiedzą będziesz mógł cieszyć się praktycznie od razu.

To tylko kilka z pozytywnych cech charakteryzujących ebook Jak napisać, przepisać i z sukcesem obronić pracę dyplomową lub magisterską?. Przekonaj się o tym lub zażądaj zwrotu kosztów!

Tak, zamawiam publikację "Jak napisać, przepisać i z sukcesem obronić pracę dyplomową lub magisterską?".

Wybieram wersję:
Ebook (PDF), 19,97 zł
Książka + pdf gratis, 29,97 zł (z wysyłką)
* Zakupy są bezpieczne. Kupujesz wprost od wydawnictwa.

 

...napisać pracę dyplomową, magisterską
Jak napisać, przepisać i z sukcesem obronić pracę dyplomową lub magisterską?

Autor: Alicja Kaszyńska
ISBN: 978-83-7701-165-2
Ilość stron: 235
  DARMOWY FRAGMENT  
  GWARANCJA  

Jeżeli z jakiś powodów
ebook nie przypadknie Ci do gustu, możesz
w dowolnym momencie zażądać
całkowitego zwrotu kosztów!