Jak napisać, przepisać i obronić pracę dyplomową - licencjacką czy też magisterską?
Praktyczny poradnik studenta

Opinie:

Poniżej zamieszczamy opinie napisane wyłącznie przez posiadaczy ebooka "Jak napisać, przepisać i z sukcesem obronić pracę dyplomową lub magisterską?". Niniejsze opinie zostały skopiowane w takiej postaci, w jakiej zostały napisane (za wszelkie błędy przepraszamy).

"Musze powiedzieć, że jestem mile zaskoczona tym ebookiem. Dowiedziałam się wiele interesujących, a zarazem bardzo przydatnych wiadomości o poprawnym napisaniu pracy, nie mówiąc już o właściwym wyborze promotora, czy tematu - mimo, iż już dawno mam to za sobą, to jednak przedstawione tam wskazówki są trafne. Autorka daje wiele cennych przykładów, np. jak zrobić dobre notatki, jak je najlepiej wykonać czy jaki typ pracy wybrać, pokazuje jak przepisać na komputer swoją pracę, jak to poprawnie wykonać, itp.. Polecam tego ebooka wszystkim, którzy będą pisać pracę aby napisali ją naprawdę dobrze. "
Agnieszka Paliga, studentka, 23 lata

"Myślę, że jest to najlepsza z dotychczasowych książek dotyczących pisania prac magisterskich, jakie ukazały się na rynku. Oprócz rzetelnej i przejrzystej wiedzy metodologicznej zawiera instrukcje dotyczące przepisywania pracy na komputer. Gorąco polecam!"
Natalia Błachut, lat 23, studentka IV roku pedagogiki

"Po przeczytaniu ebooka nie mam już żadnych pytań do promotora mojej pracy. Wszystkie problemy i niejasności zostały rozwiane dzięki tej książce. Znajduje się w niej wszystko, co jest ważne przy pisaniu pracy licencjackiej, magisterskiej czy dyplomowej. Naprawdę polecam."
Anna Rocławska, 21 lat, studentka

"Ebook nie zawiera tylko wskazówek, ale konkretnie opisane punkty ułatwiające przygotowanie planu pracy oraz niezbędną pomoc przy dalszej jej modyfikacji. Książka podzielona jest na kilka ważnych części ułatwiających odbiorcy odnalezienie się w ogromie, jakim jest napisanie pracy magisterskiej bądź licencjackiej. Osobiście pomogła mi w odnalezieniu najważniejszych punktów, które chcę umieścić w mojej pracy. Serdecznie polecam."
Szymon Radosz, student

"Ta publikacja wpłynęła na mnie bardzo pozytywnie. Odczułam więcej optymizmu i przekonania, ze dam sobie rade. Mieszkam w Niemczech i prace dyplomowa pisze w jezyku niemieckim, ale poszukiwałam literatury wprowadzającej w moim jezyku ojczystym. Ebok pani Alicji Kaszynskiej okazal się "strzalem w dziesiatke". Tekst ten jest przystepny, pragmatyczny i byłl pomocny przy stworzeniu koncepcji mojej pracy. Z wielu praktycznych rad z pewnościa jeszcze skorzystam. "
Teresa Wraga, studentka psychologii

Przeczytaj opis

Tak, zamawiam publikację "Jak napisać, przepisać i z sukcesem obronić pracę dyplomową lub magisterską?".

Wybieram wersję:
Ebook (PDF), 19,97 zł
Książka + pdf gratis, 29,97 zł (z wysyłką)
* Zakupy są bezpieczne. Kupujesz wprost od wydawnictwa.

 

...napisać pracę dyplomową, magisterską
Jak napisać, przepisać i z sukcesem obronić pracę dyplomową lub magisterską?

Autor: Alicja Kaszyńska
ISBN: 978-83-7701-165-2
Ilość stron: 235
  DARMOWY FRAGMENT  
  GWARANCJA  

Jeżeli z jakiś powodów
ebook nie przypadknie Ci do gustu, możesz
w dowolnym momencie zażądać
całkowitego zwrotu kosztów!